sk cs

Obchodné podmienky

Cena

Ceny tovaru alebo zásielok kdekoľvek uvedené na týchto stránkach - pokiaľ nie je stanovené inak - platí pre konečného spotrebiteľa s adresou na Slovensku, sú v eurách, vrátane balného, poštovného a (českej) DPH a sú konečné.

Objednávka

Objednať môžete e-mailom pomocou tlačidiel, priamo na objednavky@durgol.sk alebo telefonicky. Údaje v objednávke overujeme, každú objednávku potvrdzujeme. Pokiaľ od nás do týždňa neobdržíte e-mailové potvrdenie objednávky, uvedomte nás prosím.

Pokiaľ si nie ste istí, prečítajte si informácie na týchto stránkach, na osobitných stránkach venovaných jednotlivým produktom, venujte pozornosť sekcii Časté otázky, skontaktujte s dotazom Zákaznícke centrum, alebo vyskúšajte najprv vzorku zdarma, ak je dostupná.

Dodávka

Zásielky odosielame zo skladu Zákazníckeho centra do týždňa po objednaniu, tovar expedujeme zvyčajne raz týždenne vo stredu. Zásielky doručuje pošta. Dodacia lehota je zvyčajne 10 pracovných dní. Dodávka je povolená iba na adresu na území Slovenskej republiky, nie je možné dodávať do poštovného priečinku (P.O.BOX). Dodávky na adresy mimo SR sa rieši samostatne na vyžádanie.

Dodávky a ceny tovaru a zásielok väčšieho množstva než je uvedené na vyhradených stránkach, posudzujeme individuálne. K dispozícii sú zaujímavé zľavy, dodacie podmienky a rôzne možnosti marketingovej podpory. Kontaktujte priamo Zákaznícke centrum alebo napíšte na info@durgol.sk.

Platba

Ku každej zásielke je pribalená faktúra so splatnosťou 14 dní s pokynmi k platbe. Úhradu očakávame v eurách na náš účet v bratislavskej banke ako obyčajný národný bezhotovostný medzibankový prevod. O platbu vopred žiadame výnimočne. Iné platobné metódy, napríklad „Na dobierku“, „V hotovosti“ alebo „Kartou“ nie sú dostupné, ďakujeme za pochopenie. Pokiaľ platíte medzinárodným bankovým prevodom, akceptujeme iba kód platby OUR, čiže bankové poplatky idú v plnej výši na vrub platcu.

Prípadné opomenutie zaplatiť má obchodné a právne následky.

Osobám registrovaným k dani z pridanej hodnoty vystavujeme faktúru bez DPH, ide o nákup tovaru z inej krajiny EÚ - dodávateľ je registrovaný k DPH v ČR - CZ 62305581 kontrola platnosti cez VIESOtvorenie odkazu v novom okne. Presné údaje sú uvedené v sekcii Kontakty aj v potvrdení objednávky.

Výhrada vlastníctva

Tovar zostáva majetkom predávajúceho do jeho úplného zaplatení, vrátane prípadného príslušenstva (napr. pokuty, penále, zmluvné úroky).

Vrátenie tovaru, reklamácia

Objednávku môžete zrušiť do 30-tich dní. V takom prípade nám musíte vrátiť nepoužitý a neotvorený tovar v originálnych obaloch späť na adresu Zákazníckeho centra na vaše náklady. Nevyžiadané spätné zásielky na dobierku neprijímame. Prípadne zaplatené peniaze vyplácame obratom po vrátení tovaru na ten istý bankový účet, z ktorého nám bola poslaná platba.

Prípadné reklamácie sa rieši obratom. Pokiaľ sa vyskytol problém, uvedomte prosím Zákaznícke centrum, podrobne prosím popíšte problém, nájdeme spolu akceptovateľné riešenie.

Ochrana osobných údajov

Zákazník súhlasí so spracovaním a uchovaním poskytnutých osobných údajov a súhlasí s podmienkami Ochrany údajov Správcu DMK consulting, s.r.o. IČ 62305581, registrovaným v ČR, uvedenými na adrese www.durgol.sk/sk/kontakty/ochrana-udajov.