sk cs

Časté otázky

Čo je to vodný kameň?

Prečo je odvápňovanie dôležité?

Prečo môžem veriť značke durgol®?

Ktorý produkt durgol® je doporučený pre ktoré použitie?

Pokiaľ vás zaujíma napríklad či je ozaj kvalita vody z vodovodu v SR dobrá, lebo ozaj nie je teplá úžitková voda pitná, lebo sa ozaj neodporúča upravovať pitnú vodu pôsobením elektromagnetického poľa, lebo je ozaj dlhodobé pitie slabo mineralizovanej vody zdravotným rizikom, tak se pozrite na tieto ostatné zaujímavé otázkyOtvorenie odkazu v novom okne samostatné sekcie durgol® swiss espresso®.

Nájdite viac informácií priamo na obaloch našich výrobkov lebo príbalových návodoch na použitie alebo tu na týchto stránkach. Pokiaľ máte ďalší otázky, zavolajte nám alebo napíšte správu: info@durgol.sk.
Telefón +420 800 DURGOL lebo +420 800 387 465 (ekvivalent medzimestského hovoru – cena ako z Nitry do Prešova).

Otázka: Aký je rozdiel medzi durgol® express a durgol® swiss espresso®?
Odpoveď:
durgol® express je univerzálny odvápňovač pre všetky domáce potreby. Oproti tomu durgol® swiss espresso® je špeciálny odvápňovač pre všetky kvalitné prístroje na espreso. Rozdiel medzi oboma výrobkami spočíva v zložení ochrany a starostlivosti. durgol® swiss espresso® odvápňuje iným spôsobom, prispôsobeným potrebám kvalitných espreso prístrojov. Menej pení, obsahuje viac ochrany a lepšie účinkuje pod vyšším tlakom a teplotou než durgol® express. durgol® express zase účinkuje rýchlejšie a má väčšiu odvápňovaciu silu. Ak si nie ste istí, napíšte nám. Pre základnú orientáciu si stačí odpovedať na otázku: "Je hodnota môjho kávovaru, presovača, atď. väčšia než 100 €?" Pokiaľ áno, a výrobca to nezakázal, mali by ste použiť durgol® swiss espresso®.